نام کاربری:    رمز عبور:
             انسان كامل مرآت خفيه


http://khazrayemohabat.com/themes/DL-Hack/_Slide_/img/7.jpg

*کتابی که در پیش روست با طرحی نو و جدید از دیدگاه عرفان اصیل اسلامی و نظرگاه آیات شریف قرآن و روایات مأثور ائمه دین(ع) در صدد گشودن راهی در ظلمتکدهء ناسوت به سوی آب زندگانی است.

*نگارنده در پی بیان و اثبات این مهم است که یگانه مفتاح رهایی آدمی از گرداب جهالت و شهوت و خودبینی، تمسک به عروة وثقای وجود اولیای کامل الهی و اعتصام به حَبْلُ الْمَتین ِ انسانهای کاملی است که کعبهء دلشان منوّر به حضور خدای رحمان و مرآت قلبشان تجلیگاه جمال دلربای رحیمی است.

*و انسان کمال جو کسی است که روزگاران مدیدی را در جستجوی وجود معطّر انسان کامل و خضر واصل می گذراند تا به مدد فیض قدسی، معتکف بهشت معارف و کوثر رموزات روحی و معنوی انسان کامل گردد.

*انسان کامل، اکسیر شفابخش دردمندان روحی و معنوی در عصر آفات و حیرانی و یگانه مفتاح فتح اسرارِ شگفت انگیز ولایت در عصر سرگشتگی و حیرت است.

*انسان کامل، گشایندهء رمز کشف و کرامات باطنی و دانندهء راز قدرتهای شگرف روحی در عصر ناباوری و تباهی و گویندهء اسرار و حقایق حال و آینده و عارف به رموزات مستور روح و روان آدمی در عصر اضطراب و سر درگمی است .

*انسان کامل، منشأ نیل به مکاشفات و مشاهدات و مقامات روحانی در عصر غفلت و سر گردانی و متصّرف اشباح و نفوس و ارواح و قلوب موجودات و آورندهء مائدهء آسمانی در عصر تشنگی و جویندگی است.

 

حجم فایل: 4mb

دانلود مستقیم: pdf
بازگشت ...
مرتبط باموضوع :

 تجلی نور محمدی، نخستین وجه الهی  [ سه شنبه، 26 خرداد ماه، 1394 ] 414 مشاهده
 سخنرانی های استاد (الف)  [ يكشنبه، 9 آبان ماه، 1395 ] 492 مشاهده
 لطايف عارفانه استاد (س)  [ شنبه، 11 مهر ماه، 1394 ] 901 مشاهده
 لطایف عارفانه استاد (ح)  [ جمعه، 4 دي ماه، 1394 ] 799 مشاهده
 كبوتر حرم  [ سه شنبه، 19 خرداد ماه، 1394 ] 470 مشاهده

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]