نام کاربری:    رمز عبور:
             پرتوي از جمال روح الله


http://khazrayemohabat.com/themes/DL-Hack/_Slide_/img/2.jpg

مطالبی که در این اثر به سه زبان : فارسی، عربی و انگلیسی عرضه شده، شامل چهل عبارت – از باب تمیّن و تبرّک – برگرفته از سخنان عارفانه و کلمات حکیمانه استاد یعقوب قمری شریف آبادی درباره منزلت روحانی و مقام معنوی امام خمینی(س) است که بیانی نغز و اشارتی لطیف و با الهام از آیات الهی و روایات اسلامی درصدد پرده گشایی از زوایای پنهان جلال رحمانی و جمال رحیمی حضرت امام (س) است.

اگرچه شماری از این لطایف عارفانه پیش تر در کتاب «زن طائر فردوس یا ساحر دوزخ» اثر استاد یعقوب قمری شریف آبادی منتشر شده بود، امّا مجموعه حاضر را می‌توان عصاره مباحث ارائه شده در کتاب مزبور است.

سرآغاز این عرض نیاز و ارادتی عاشقانه به ساحت ملکوتی امام تحت عنوان «گلبانگ مهتاب» است؛ فراق نامه روح مشتاق و بی قراری که در هجر جانسوز مولا و مقتدای خود مویه گری می‌کند و به یاد روز وصل محبوب، در اعماق جان، غزل شیدایی می‌سراید.

استاد قمری شریف آبادی این گلبانگ عاشقانه را به پاس بهره‌مندی های معنوی و عرفانی از روح قدسی حضرت امام(س) و به شکرانه ایام وصال و حضور آن طلعت آسمانی، در آغاز این اثر گنجانده اند تا ذرهّ‌ای از فیوضات و کیمیاگری های آن خورشید پر فروغ را پاس دارند.

حجم فایل: 2445 کیلو بایت

دانلود مستقیم: pdf
بازگشت ...
مرتبط باموضوع :

 استاد  [ شنبه، 26 دي ماه، 1394 ] 370 مشاهده
 سفر به لبنان و سوريه  [ سه شنبه، 19 خرداد ماه، 1394 ] 520 مشاهده
 لطایف عارفانه استاد (ز)  [ چهارشنبه، 15 مهر ماه، 1394 ] 762 مشاهده
 سلالهء نورانی و ظلمانی آدم و حوّا(ع) 1  [ سه شنبه، 15 فروردين ماه، 1396 ] 400 مشاهده
 لطایف عارفانه استاد (الف)  [ سه شنبه، 15 دي ماه، 1394 ] 633 مشاهده

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]